Elektroinstalace

Zajišťujeme elektroinstalační práce pro domácnosti, kanceláře, malé a střední firmy.

Komplexní servis v oboru elektro, od návrhu elektroinstalace, výpočtů energetické náročnosti budov, optimalizaci spotřeby domu, bytu či kanceláře, výpočty osvětlení pro kanceláře a učebny, návrhy zabezpečení budov elektronickým zabezpečovacím systémem napojeným na pult centrální ochrany s dohledem nad vznikem požáru, zatopení, zámrzu atd.

Dalším krokem je vytvoření cenové nabídky na elektroinstalaci dle předchozích konzultací v místě budoucí realizace. Samotnou realizaci elektroinstalace v bezvadné kvalitě a se zárukou na elektrikářské práce a elektroinstalační materiál po dobu minimálně dva roky.

Realizaci elektroinstalace dodáváme v co nejkratších termínech a však s dodržením vysoké kvality provedení celého díla. Během provádění elektroinstalačních prací provádíme fotodokumentaci celé realizace.

Po dokončení prací je celá elektroinstalace proměřena a odzkoušena profesionálními měřícími přístroji, na základě těchto elektrických měření je vyhotovena výchozí revizní zpráva, která je nutností pro kolaudaci stavby, ale i pro Vás jakožto doklad o tom, že Vaše elektroinstalace je bezpečná a bez závad.